Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimlere nasıl başvurabilirim?

Eğitimlere internet sitemiz üzerinden online olarak başvurabilirsiniz.

I. Eğitime ait kayıt formu doldurulmalıdır. II. İlgili eğitimin ödemesinin kredi kartı ile veya aşağıdaki banka bilgilerine peşin olarak yapılması gerekmektedir. Ödeme, kredi kartı aracılığıyla veya Rasyotek İnsan Kaynakları Bilişim A.Ş. ‘nin T.C. Garanti Bankası Merter Çarşı Şubesi (TL) TR97 0006 2001 2580 0006 2968 12 no’lu hesabına yapılmalıdır.

Evet. Kayıt formu içerisinde yer alan Firma Adı, Firma Adresi, Vergi Dairesi ve Vergi Numarası alanlarını doldurmanız gerekmektedir. Kurumsal faturanızın bir kopyası e-posta adresinize gönderilir. Kurumsal faturalarda eğitim ödemesi firma gideri olarak gösterilebilmektedir.

Evet

Evet, Eğitime internete bağlı herhangi bir masaüstü bilgisayar, laptop, tablet ya da cep telefonunuzdan erişebilirsiniz.

Rasyotek Akademinin online eğitim platformu olan Super Portal Akademi'ye web sitemiz üzerinden sağ üst köşede yer alan oturum aç bağlantısına tıklamanız ve sağ üst köşeden üye girişi yapmanız gerekmektedir. ‘ Aktif Eğitimler’ bölümünden kayıtlı olduğunuz eğitime katılım sağlayabilirsiniz. Katılımcılar, üyeliklerinin bulunmaması halinde, kendilerine iletilen aktivasyon maili ile üyelik oluşturacaklardır.

Online ücretli & ücretsiz tüm eğitimleri haftalık eğitim takviminde belirtiyoruz.

Eğitimleri 24 saat içerisinde tekrar izleyebiliyorsunuz.

Her eğitim sonunda eğitim sunumunu tüm katılımcılarımıza 1 iş günü içerisinde paylaşıyoruz.

Öncelikle tüm katılımcılarımıza Chrome üzerinden giriş yapmalarını önermekteyiz. Eğitime katılım sağladıktan sonra ise ekranda yer alan mikrofon/kulaklık simgelerinden ses erişiminin aktif olduğunun kontrol edilip, değilse bu simgelere tıklayarak aktifleştirilmesi gerekmektedir.