İptal ve İade Prosedürleri

İADE PROSEDÜRÜ

https://www.rasyotekakademi.com/ alan adlı internet sitemiz üzerinden sipariş ettiğiniz çevrimiçi eğitimlerimizde, eğitim içeriğinde 15 dakikadan fazla geçirmemiş olmanız kaydıyla siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Çevrimiçi eğitimlere katılım sağlanmanıza karşın iade talep etmeniz halinde 4721 sayılı Türk Medeni Kanunu 2. maddesi uyarınca dürüstlük kuralı ve hakkaniyet çerçevesinde toplam eğitim ücretinden varsa katılmış olduğunuz ders saati ücreti ve %10 site kullanım/komisyon ücreti düşülerek kalan bedel tarafınıza iade edilecektir.

İade işlemini gerçekleştirebilmek için, size iletmiş olduğumuz fatura ile beraber, iade talebinizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine geri ödemeler Rasyotek Akademi’ye iade talebinizin ulaşma tarihinden itibaren

Ödeme iadeleriniz ;

  • İnternet sitesi üzerinden kredi kartı ise; 1-3 iş günü,
  • Banka kartı ile internet sitesi üzerinden yaptıysa 7- 14 iş günü içerisinde

İnternet sitesi üzerinden taksitli alışveriş yapıldıysa bankanın iade koşullarına göre tek seferde ya da taksit şeklinde ödeme gerçekleşir. iade referans kodunuz ile bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak ödeme bilgileri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.