Eğitmenler Zeynep Tanbay ( e-Varan Gelişim Ve Yönetim Danışmanlığı)

Zeynep  Tanbay ( e-Varan Gelişim Ve Yönetim Danışmanlığı)

Zeynep Tanbay ( e-Varan Gelişim Ve Yönetim Danışmanlığı)

Eğitmen Eğitim Tasarımcısı Uluslararası Akredite Koç

1990 yılında 9 Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden mezun oldu. İş hayatına Tepe Grubu çözüm ortağı olarak başladı.

1990-2001 yılları arasında özellikle iç mekân dekorasyon alanında kişi ve kurumlara hizmet verdi.

2000 yılında kendi adını verdiği Eğitim ve Danışmanlık firması aracılığı ile Müşteri Odaklı Hizmet programları oluşturarak perakendecilik deneyimlerini farklı sektörler ile paylaşma kararı aldı. Türkiye'nin önde gelen eğitim, danışmanlık hizmeti veren PDR, FED ve LIKNKAGE Türkiye ve Soysal Perakende Okulu ile ortak çalışmalarda bulundu.

2002-2005 yılları arasında ABİGEM (Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi) özel danışmanı olarak Milli Eğitim Bakanlığı ile gerçekleşen projede Türkiye genelinde 700 üzeri öğretmen için eğitici eğitimleri ile kişisel gelişim ve koçluk programlarının oluşturulması ve aktarılmasını sağladı.

Kriz yönetimi, değişim ve dönüşüm projelerinde Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kuruluşları ile iş birliği gerçekleştirerek böylesi dönemlerde çalışan mutluluk ve performans eğrisinin dengelenmesinde katkıda bulundu.

Özellikle alt ve orta kademe yönetici ve mavi yaka çalışan eğitim, gelişim ve koçluk programları konusunda uzmanlaşmıştır.

Kariyer yolculuğu sürecinde kendisini geliştirme noktasında Anadolu Üniversitesi AÖF Sosyoloji bölümünde son sınıf öğrencisidir ve Klinik Psikoloji yüksek lisansı programını tamamlamıştır.

2010 itibarı ile uluslararası ICF akredite bir Koç ve Pozitif Psikoloji eğitmenidir.

0,0

Eğitmen Puanı

%0,0
%0,0
%0,0
%0,0
%0,0
Bu eğitmene ait yorum bulunmamaktadır