Eğitmenler Özlem Özkaya (e-varan Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı)

Özlem Özkaya    (e-varan Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı)

Özlem Özkaya (e-varan Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı)

Finansal Danışman - Eğitmen Eğitim Tasarımcısı Koç / Mentor

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’ nden mezuniyetinin hemen ardından başladığı profesyonel hayatını uzun yıllar bankacılık ve finans alanında devam ettirmiş, sektörün önde gelen kurumlarının ticari ve kurumsal bankacılık satış ve pazarlama birimlerinde çalışmış, yöneticilik yapmıştır.

Koçbank -YKB ve dolayısıyla Koç Holding bünyesinde çalışmaya başladıktan hemen sonra Lider Sensin Programına dahil olmuş, bu kapsamda çok kıymetli eğitimler ve çalışmalara katılmış, kendini farklı alanlarda da geliştirme fırsatı yakalamıştır.

Eş anlı olarak koçluk ve eğitim alanlarında da eğitim ve sertifikasyon programlarını yurtiçi ve yurtdışı programlarla tamamlamış ve kariyerini eğitim ve danışmanlık alanında devam ettirme kararıyla 2016 yılında sektörden ayrılmıştır.

Halihazırda, marka ve patent davalarında Pazarlama Uzmanı olarak bilirkişilik yapmakta, kurucusu olduğu Oz&Oz Eğitim Danışmanlık firması bünyesinde finansal danışmanlık; satış, pazarlama ve stratejilerinin geliştirilmesi, planlama, bütçe ve nakit akışın yönetimi, koçluk ve motivasyon, kurum içi ve dışı müşterilerle iletişim, konularında danışmanlık ve eğitimler vermektedir.

Sosyal sorumluluk alanında da değer üreten çalışmalarda bulunmak, insana, doğaya, sanata ve daha iyi bir yaşama duyarlı bir bakış açısı geliştirmek üzere rol model olacak projeler geliştirmeyi planladıkları SS Galatya Sosyal Girişimcilik Üretim ve İşletme Kooperatifi’ nin kuruluşuna iştirak etmiş olup yönetim kurulunda da görev almaktadır.

Özlem Özkaya, evli ve iki çocuk annesidir.

0,0

Eğitmen Puanı

%0,0
%0,0
%0,0
%0,0
%0,0
Bu eğitmene ait yorum bulunmamaktadır