Eğitmenler Oğuz Gencer (e-varan Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı)

Oğuz Gencer    (e-varan Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı)

Oğuz Gencer (e-varan Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı)

Eğitmen - Eğitim Tasarımcısı Dijital Oyun Tasarımcısı Learning Architect

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden 2009 yılında mezun oldu. Sabancı Üniversitesi’nde Çatışma Analizi ve Çözümü bölümünü 2011 yılında bitirdikten sonra kurumsal hayata başladı.

Aras Kargo’da yönetici adayı olarak başladığı kariyerinde insan kaynaklarının birçok alanını tecrübe etti. İşe alım, performans yönetimi, kariyer planlama ve organizasyonel gelişim süreçlerinde yer aldıktan sonra Aras Akademi’ye geçerek akademi serüvenine başlamış oldu.

Aras Akademi’de şube yöneticilerinin liderlik eğitiminin tasarlanması ve verilmesinde, mavi yakanın tüm iletişim, satış ve kurumsal imaj eğitimlerinde yer aldı. Ayrıca, İlk Adım Okulları ismiyle büyük şehirlerde oluşturulan simülasyon şubelerinden İzmir biriminin yöneticiliğini yaptı.

Yolu daha sonra Allianz Sigorta ile İzmir Kampüs projesinde kesişti. Allianz Sigorta’nın İzmir’de başlattığı projenin başından itibaren yer alıp İzmir’deki eğitim-gelişim süreçlerini ve operasyonunu ekip arkadaşlarıyla birlikte yürüttü. Ayrıca, Çatışma Yönetimi, Kurumsal Hayatta İmaj, İletişim Teknikleri gibi eğitimleri verdi. Allianz Sigorta’ eğitmenlik, program tasarımı gibi görevlerin yanı sıra yönetici olarak da sorumlulukları oldu.

Bu akademilerde ATD, TEGEP, Stevie gibi platformlardan alınan ödüllerin başvuru süreçlerinde yer aldı. Eğitimlerinde deneyimlere ve oyunlaştırmaya verdiği önem doğrultusunda ilk Deneyimsel Çatışma Yönetimi eğitiminin tasarımında yer aldı ve gerçekleştirdi. Yine bu doğrultuda Allianz Türkiye Akademi’de ona yakın kutu ve dijital oyun tasarımında yer aldı.

Kişisel gelişimin her daim devam ettiği inancıyla 2017-2020 yılları arasında ICF koçluk eğitimlerini tamamladı. Şu anda ise bir yandan kurumsal çalışmalarına devam edip bir yandan da Yeditepe Üniversitesi’nde Psikoloji lisans programına devam ediyor.

0,0

Eğitmen Puanı

%0,0
%0,0
%0,0
%0,0
%0,0
Bu eğitmene ait yorum bulunmamaktadır