Eğitmenler Nihan Çakır (e-varan Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı)

Nihan Çakır   (e-varan Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı)

Nihan Çakır (e-varan Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı)

Danışman - Eğitmen Eğitim Tasarımcısı Koç & Mentor

Nihan Çakır, 1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölünden mezun olurken, eşzamanlı olarak Mimar Sinan Üniversitesi Eğitim Bilimleri fakültesinde pedagojik formasyon eğitimini tamamladı.

Mezuniyetini takiben, 3 yıl Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nde (BÜMED) insan kaynakları danışmanı olarak farklı sektörlere işe alım danışmanlığı hizmeti verdi. 2000 yılında EGS Holding’in perakendecilik kolu olan EGS Market’te, onu takip eden yıllarda da Oyak Holding’e ait OYPA Mağazaları’nda mağaza / market / merkez personelini kapsayan projelerle insan kaynakları ve eğitim departmanlarında görev aldı.

Hizmet sektörüne 2004 yılında Hillside Beach Club’daki İnsan Kaynakları Müdürü görevi ile geçiş yaptı. Amara World Hotels’in bünyesindeki 6 farklı de luxé otelinaçılışından itibaren insan kaynakları ve eğitim sistemlerinin kurulumu, süreçlerin yapılandırması ve işletilmesi gibi konularda liderlik ederek insan kaynakları direktörü olarak devam etti.

Ayrıca ISO Kalite Yönetim Sistemleri (9001; 14001; 18001; 22000) sistemlerinin kurulumu, yönetilmesi ve denetim gibi konularda da çalıştı.

2010 -2020 yılları arasında Soysal Eğitim Danışmanlık’ta Eğitim & Danışmanlık bölümünde Soysal Perakende Okulu Müdürü olarak görev yapan Çakır, müşterinin ihtiyacına göre eğitim ve danışmanlık projeleri tasarlamış, meçhul müşteri projelerinde analizler yapmış, farklı konularda eğitimler vermiş, İK ve eğitim danışmanı olarak görev almış ve pek çok önemli projeyi yönetmiştir.

ICF onaylı Adler International Learning Profesyonel Koçluk Sertifika Programı’nı (ACPC) ve yine ICF onaylı İz Koçluk Eğitim-Öğrenci Koçluğu eğitimlerini tamamlayan Çakır, ayrıca Hanna Nita Scherler’dan Gestalt Terapi Uygulayıcılığı Eğitimi ve Varoluşçu Akademi’den Temel Varoluşçu Analiz Eğitimlerini tamamlamıştır.  İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansını 2021’de tamamlamış ve halen Anadolu Üniversitesi AÖF Sosyoloji bölümünde öğrencidir.

0,0

Eğitmen Puanı

%0,0
%0,0
%0,0
%0,0
%0,0
Bu eğitmene ait yorum bulunmamaktadır