Eğitmenler Lütfiye Genco ( e-Varan Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı)

Lütfiye  Genco ( e-Varan Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı)

Lütfiye Genco ( e-Varan Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı)

Danışman - Eğitmen Koç & Mentor Eğitim Tasarımcısı Girişimci

Profesyonel kariyerine Mopak Kağıt Karton San. ve Tic. A.Ş.’de başlayan Lütfiye Genco, sonrasında Hohenstein Institute, Çevre Endüstriyel Analiz Laboratuar Grubu ve son olarak Eczacıbaşı Holding’te, bu kurumsal şirketlerin Kalite, Kalite Güvence, Operasyon ve Pazarlama&Satış alanlarında stratejik pozisyonlarda görev aldı.

Yaklaşık 10 yıl süreyle çalışmış olduğu Eczacıbaşı Holding Sağlık Grubu şirketlerinden; Eczacıbaşı-Monrol Nükleer Ürünler San ve Tic A.Ş.’nin İzmir ve İstanbul Radyofarmasötik Üretim tesislerinde Tesis Müdürü&Mesul Müdür yurtiçi-yurtdışı satışlardan sorumlu Satış Müdürü pozisyonlarında yer aldı. Hem Tesis Müdürü hem de Satış Müdürü şapkasıyla Operasyonel Mükemmellik, Verimlilik ve Sürdürülebilirlik, Yeni Ürün (AB Birliği) ve Kurumsal Gelişim (Kurumsal Akademi) kategorilerinde yürütülen projelerde paydaş ve proje lideri olarak rol aldı.

Bununla birlikte Sivil Toplum alanında da gönüllü çalışmalar yürüttü. Kurucu ekibi arasında yer aldığı ve 2018 yılında Sabancı Vakfı “Fark Yaratanlar” programına seçilen Belki de Sensin Platformu faaliyetleri kapsamında çok sayıda kurum ve kuruluşta Kök Hücre Bağışçılığı konusunda bilinçlendirme ve farkındalık seminerleri verdi.

2008 yılından itibaren Davranış Bilimleri alanında Neuroscience, Pozitif Psikoloji, Davranış Bilimleri, Dışavurumcu Sanat Terapisi, Transaksiyonel Analiz ve Wellbeing kategorisi altında Mindfulness (Bilinçli-Farkındalık Temelli Stres Azaltma) ve Resilience (Esnek Dayanıklılık) Teknik Bilimlerde Sürdürülebilirlik alanında yurtiçi ve yurtdışı kaynaklı pek çok uzmanlık programa katılarak bu eğitimlerden edindiği bilgileri yöneticilik deneyimi ile bütünleştirerek kurumsal şirketlerde yetişkin eğitimi, koçluk ve danışmanlık çalışmaları yürütmeye başladı.

2016’da Neuro-Liberté Danışmanlık ve 2017’deTürkiye’nin ilk tematik (psikoloji,koçluk) paylaşımlı ofisi Mental Ofis’te kurucu ortak ve koç olarak yer aldı. 2018-2021 yılları arasında Mental Ofis ile eş zamanlı olarak 150 ülkede faaliyet gösteren FranklinCovey Eğitim ve Danışmanlık şirketinde Fasilitator ve Proje Yönetimi Uygulama Lideri olarak yer aldı.
International Coaching Federation (ICF) onaylı sertifikaya sahiptir ve Yönetici, Performans&Kariyer koçluğu yapmaktadır.

Ayrıca Endüstri Mühendisliği-Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi ile Neuromarketing alanlarında yüksek lisans diplomalarına sahiptir.

Sivil Toplum alanında çok sayıda dernekte destek faaliyetleri yürüttü, Değiştiren Adımlar, Yeniden Biz Derneği ve Toplum Gönüllüleri Vakfında (TOG) mentorluk yaptı. Halen TOG Burs Komitesinde yer almaktadır.

0,0

Eğitmen Puanı

%0,0
%0,0
%0,0
%0,0
%0,0
Bu eğitmene ait yorum bulunmamaktadır