Eğitmenler İsmail Haznedar (e-varan Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı)

İsmail Haznedar    (e-varan Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı)

İsmail Haznedar (e-varan Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı)

Danışman - Eğitmen Eğitim Tasarımcısı Akredite KOBİ Danışmanı Stratejist


İsmail Haznedar Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme bölümünden 2000 yılında mezun oldu ve 2005 yılında Marmara Üniversitesi’nde Pazarlama Yüksek Lisans derecesini tamamladı.

2001 yılında Stratejik Planlama Uzmanı olarak kariyerine Beko Elektronik’te başladı. 2004 yılında Memorial Hastanesi’ne, ardından Kesa Türkiye’de çalıştı. 2011 yılında, Özgörkey Holding’de Stratejik Planlama Direktörü görevi sonrasında kurumsal kariyer yolculuğundan, danışmanlık ve eğitim alanına geçiş yaptı. Bu döneme kadar, Grundig markası satınalması, Darty’nin Türkiye’ye getirilmesi, Anadolu Etap kuruluşu projelerinde görev aldı.

İsmail Haznedar, dünyanın en yaygın liderlik ve girişimcilik organizasyonu JCI’ın Dünya Başkanlığını organizasyonun ilk ve tek Türk Dünya Başkanı olarak, kurumun 100. yılında yaptı. Döneminde 100’den fazla ülkeye seyahat ederek, 5.000’den fazla yerel lider ve 200.000 üye ile proje çalışmalarına liderlik etti.

TEDx Konuşmacısı, Akredite Yönetim Danışmacı (CMC) ve Akredite KOBİ Danışmanı olan İsmail Haznedar, 10 yılı aşkın bir süredir stratejik yönetimi, bütçe planlama, yöneticilik ve liderlik alanlarından eğitim ve danışmanlık alanında projelerde yer almakta, ulusal ve uluslararası çalışmalara katılmaktadır.

0,0

Eğitmen Puanı

%0,0
%0,0
%0,0
%0,0
%0,0
Bu eğitmene ait yorum bulunmamaktadır