Eğitmenler Gamze Baytöre ( e-Varan Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı)

Gamze Baytöre ( e-Varan Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı)

Gamze Baytöre ( e-Varan Gelişim ve Yönetim Danışmanlığı)

Danışman - Eğitmen Eğitim Tasarımcısı Koç & Mentor Supervisor

Gamze Zülfikar Baytöre, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2005 yılında Yeditepe Üniversitesi MBA programını “Yüksek Onur" derecesi ile tamamladı.

Üniversite öğrencisi iken başladığı İstanbul FM 106 radyo kanalında 2 yıl kadar “prime time" olarak adlandırılan kuşakta kendi radyo programını hazırlayarak sunuculuğunu yaptı.

Mezuniyetini takiben iş hayatına ToyotaSa’da Yönetim Planlama departmanında başlayıp, Müşteri Hizmetleri, Şikâyet ve Call Center Yönetimi, CRM konuları üzerine farklı görevlerde çalıştı. 2005 yılında 3M’e geçerek Müşteri Hizmetleri, Lojistik, Satın alma departmanında yönetici olarak 2015 yılına kadar çalıştı.

2014 yılından bu yana Koçluk ve Eğitmenlik yapmaktadır.Gelişimini NLP Practicioner eğitimi ile desteklemiş, ICF akredite Takım Koçluğu eğitimi alarak Takım Koçu ünvanı elde etmiş ve AC Akreditasyonuyla Koçlukta Supervizyon eğitimi almıştır. 6 Sigma Green Belt olarak Lean Six Sigma metodolojisini de kullanarak operasyonel verimlilik ve sürekli gelişim odaklı projeler yönetmiştir.

Kişisel gelişim yolculuğunun sürekli devam etmesi gerektiğine inanan Gamze yaşam amacını; insanların bulundukları noktadan daha ileri bir noktaya gitmelerine destek olmak olarak tanımlamaktadır.

Kurumlarda ağırlıklı olarak Yöneticiler için Koçluk Becerileri, Koçvari Yöneticilik, Liderlik Sanatı, Performans için Koçluk, Bugünün Yöneticilik Araçları, Liderlik İletişimi, Etkili Geri Bildirim, Takım Olmak, Yenilikçiliğe İklim Yaratmak, Motivasyon eğitimlerini vermektedir. Farklı firmalarda Mentorluk süreçlerinin kurulması için farklı projelerde yeraldı ve iç mentor yetiştirdi.

Association for Coaching Türkiye Yönetim Kurulu üyesi ve Forum Başkanıdır.

0,0

Eğitmen Puanı

%0,0
%0,0
%0,0
%0,0
%0,0
Bu eğitmene ait yorum bulunmamaktadır